Views - en to he translation catalogue (11 entries)

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Views
he: היבטים

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Theme
he: עיצוב

en: Height
he: גובה

en: Show
he: הצג

en: Empty
he: ריק

en: Debug
he: אתר באגים

en: Queue
he: תור

en: Fullscreen
he: מסך מלא
