Views - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Views
ja: 表示

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Theme
ja: テーマ

en: Data type
ja: データ型

en: Height
ja: 高さ

en: download
ja: ダウンロード

en: next
ja: 次

en: Show
ja: 表示

en: Empty
ja: 空

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Debug
ja: デバッグ

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Queue
ja: キュー
