Views - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Height
ku: بەرزی

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
