Views - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Height
vi: Chiều cao

en: download
vi: tải xuống

en: next
vi: sau

en: Show
vi: Hiện

en: Empty
vi: Rỗng

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Queue
vi: Hàng đợi
