Views - en to de translation catalogue (26 entries)

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Views
de: Views / Ansichten

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Data type
de: Datentyp

en: Height
de: Höhe

en: download
de: herunterladen

en: next
de: nächste Seite

en: Show
de: Anzeigen

en: Empty
de: Leer

en: Extend
de: Verlängern

en: Transition
de: Übergang

en: Fade
de: Ausblenden

en: Carousel
de: Karussell

en: Image crop
de: Bild zuschneiden

en: Debug
de: Debuggen

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Thumbnails
de: Miniaturbilder

en: Auto
de: Automatisch

en: Queue
de: Warteschlange

en: Fullscreen
de: Vollbild

en: Data source
de: Datenquelle

en: documentation
de: Dokumentation

en: Classic
de: Klassisch

en: Dots
de: Punkte

en: Image position
de: Bildposition
