Views - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Height
el: Ύψος

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Empty
el: Κενό

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη
