Views - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Height
nl: Hoogte

en: next
nl: Volgende

en: Show
nl: Weergeven

en: Empty
nl: Leeg

en: Fade
nl: Vervaag

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm
