Views - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Views
ru: Представления

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Theme
ru: Тема

en: Data type
ru: Тип данных

en: Height
ru: Высота

en: download
ru: загрузка

en: next
ru: вперед

en: Show
ru: Показать

en: Empty
ru: Пусто

en: Extend
ru: Продлить

en: Transition
ru: Переход

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slide
ru: Слайд

en: Image crop
ru: Кадрирование изображения

en: Debug
ru: Исправление неполадок

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Thumbnails
ru: Превью

en: Auto
ru: Авто

en: Queue
ru: Очередь

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Transition speed
ru: Скорость перемещения
