Views - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Views
tr: Görünümler

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Theme
tr: Tema

en: Height
tr: Yükseklik

en: Show
tr: Göster

en: Empty
tr: Boş

en: Debug
tr: Hata ayıkla
