Views - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Views
hu: Nézetek

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Theme
hu: Smink

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: next
hu: következő

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Empty
hu: Üres

en: Extend
hu: Bővítés

en: Transition
hu: Átmenet

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Image crop
hu: Képkivágás

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága

en: Queue
hu: Várólista

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Data source
hu: Adatforrás

en: Numbers
hu: Számok

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: <Custom>
hu: < Egyéni >

en: documentation
hu: dokumentáció

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Pulse
hu: Pulzálás
