Views - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Views
jv: View

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Theme
jv: Tema

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Show
jv: Kétoknā

en: Empty
jv: Kosong

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser
