Views - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: next
ka: შემდეგი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Empty
ka: ცარიელი
