Views - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Views
oc: Vistas

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Theme
oc: Tèma

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Show
oc: Afichar

en: Empty
oc: Void

en: Transition
oc: Transicion

en: Debug
oc: Depuracion

en: Numbers
oc: Nombres
