Views - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Views
bg: Изгледи

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: next
bg: Следваща

en: Show
bg: Покажи

en: Empty
bg: Празно

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
