Views - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Views
eu: Bistak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Theme
eu: Tema

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: next
eu: hurrengoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: Empty
eu: Hutsik

en: Extend
eu: Hedatu

en: Debug
eu: Araztu

en: Queue
eu: Ilara
