Views - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Views
fi: Näkymät

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Theme
fi: Teema

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: next
fi: seuraava

en: Show
fi: Näytä

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Extend
fi: Laajenna

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Image crop
fi: Kuvan rajaus

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Queue
fi: Jono

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: Classic
fi: Klassinen

en: Responsive
fi: Responsiivinen
