Views - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Views
sv: Vyer

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: next
sv: nästa

en: Show
sv: Visa

en: Empty
sv: Töm

en: Extend
sv: Utöka

en: Transition
sv: Övergång

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Image crop
sv: Bildbeskärning

en: Debug
sv: Felsök

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Queue
sv: Kö

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Numbers
sv: Nummer

en: Transition speed
sv: Övergångshastighet

en: Responsive
sv: Följsam
