Views - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
