Views - en to de translation catalogue (10 entries)

en: default
de: Standard

en: Views
de: Views / Ansichten

en: download
de: herunterladen

en: Start
de: Beginn

en: End
de: Ende

en: Random
de: Zufall

en: Middle
de: Mitte

en: Aspect ratio
de: Seitenverhältnis

en: pointer
de: Zeiger

en: Views Slideshow: ImageFlow
de: Ansichten Diaschau: Bilderfluss
