Views - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ
