Views - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: default
lt: įprasta

en: Views
lt: Vaizdai

en: download
lt: atsisiųsti

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Middle
lt: Viduryje
