Views - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: default
ru: стандартно

en: Views
ru: Представления

en: download
ru: загрузка

en: Start
ru: С

en: End
ru: Конец

en: Random
ru: Случайно

en: Middle
ru: По центру
