Views - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: default
fi: oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Random
fi: Satunnainen

en: Middle
fi: Keskellä
