Views - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: default
fr: défaut

en: Views
fr: Vues

en: download
fr: télécharger

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Random
fr: Au hasard

en: Middle
fr: Milieu

en: Start position
fr: Position initiale
