Views - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: default
ja: デフォルト

en: Views
ja: 表示

en: download
ja: ダウンロード

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Random
ja: ランダム

en: Middle
ja: 中
