Views - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: default
pl: domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: download
pl: pobierz

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Random
pl: Losowo

en: Middle
pl: Środek
