Views - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: default
uk: типовий

en: Views
uk: Види

en: download
uk: звантаження

en: Start
uk: Запуск

en: End
uk: Кінець

en: Random
uk: Випадково

en: Middle
uk: Середина

en: Aspect ratio
uk: Пропорції
