Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: الرؤى

en: Teaser
ar: موجز

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Random
ar: عشوائي

en: Full
ar: كامل

en: Effect
ar: التأثير
