Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Bottom
da: Bund

en: Random
da: Tilfældig

en: Full
da: Fuld

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Effect
da: Effekt

en: Speed
da: Hastighed

en: of
da: af
