Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།
