Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Top
el: Κορυφή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Random
el: Τυχαία

en: Full
el: Πλήρες

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Effect
el: Εφέ

en: of
el: από
