Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Bottom
hi: तल

en: Full
hi: पूरा
