Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև
