Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы
