Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Random
nl: Willekeurig

en: Full
nl: Volledig

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Effect
nl: Bewerking

en: Speed
nl: Snelheid

en: Hover
nl: Zweven

en: of
nl: van

en: Pause
nl: Pauze

en: Click
nl: Klik

en: Pause when hovering on the slideshow image.
nl: Pauzeren als de muis zich boven de afbeelding bevindt.

en: !setting must be numeric!
nl: !setting dient numeriek te zijn!

en: Image Counter
nl: Afbeeldingteller

en: Internet Explorer Options
nl: Internet Explorer-opties

en: ClearType Background
nl: ClearType-achtergrond

en: Pause On Click
nl: Pauzeren bij een klik

en: Pause when the slide is clicked.
nl: Pauzeren wanneer er geklikt is op de dia.

en: End slideshow after last slide
nl: Diavoorstelling stoppen na laatste dia
