Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы
