Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Top
es: Superior

en: Views
es: Vistas

en: Sync
es: Sincronización

en: Teaser
es: Resumen

en: Bottom
es: Inferior

en: Random
es: Aleatorio

en: Full
es: Completo

en: Controls
es: Controles

en: Advanced Options
es: Opciones avanzadas

en: Effect
es: Efecto

en: Speed
es: Velocidad

en: of
es: de

en: Pause
es: Pausa
