Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Random
fi: Satunnainen

en: Full
fi: Kokonainen

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Effect
fi: Efekti

en: Speed
fi: Nopeus

en: of
fi: /

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Click
fi: Klikkaus

en: Timer delay
fi: Ajastinviive

en: Time in milliseconds that each transition lasts. Numeric only!
fi: Jokaisen sivusiirron kesto. Vain numeerinen arvo!

en: Pause when hovering on the slideshow image.
fi: Pysäytä hiiren ollessa diaesityksen dian päällä

en: !setting must be numeric!
fi: !setting on oltava numeerinen!

en: Initial slide delay offset
fi: Dian viiveen oletusarvo

en: ClearType Background
fi: ClearTypen tausta

en: Pause On Click
fi: Pysäytä hiiren klikkauksella

en: Pause when the slide is clicked.
fi: Pysäytä hiiren klikkauksella kun diaa klikataan.

en: Make the slide window height fit the largest slide
fi: Aseta dian ikkunan korkeus vastaamaan korkeinta diaa

en: End slideshow after last slide
fi: Päätä diaesitys viimeisen dian jälkeen
