Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Random
ja: ランダム

en: Full
ja: すべて

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Effect
ja: 効果

en: Speed
ja: スピード

en: of
ja: の
