Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല
