Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Teaser
pl: Skrót

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Random
pl: Losowo

en: Full
pl: Pełny

en: Controls
pl: Kontrolki

en: The number of items to scroll by.
pl: Liczba elementów do przewijania.

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Effect
pl: Efekt

en: Speed
pl: Prędkość

en: of
pl: z

en: Pause
pl: Pauza

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Timer delay
pl: Opóźnienie czasowe

en: Time in milliseconds that each transition lasts. Numeric only!
pl: Czas trwania każdego przejścia w milisekundach. Tylko wartość numeryczna!

en: Pause when hovering on the slideshow image.
pl: Wstrzymaj kiedy kursor myszki znajduje się nad obrazkiem slajdu.

en: !setting must be numeric!
pl: !setting musi być numeryczne!

en: Initial slide delay offset
pl: Opóźnienie czasowe pierwszego slajdu

en: Amount of time in milliseconds for the first slide to transition. This number will be added to Timer delay to create the initial delay.  For example if Timer delay is 4000 and Initial delay is 2000 then the first slide will change at 6000ms (6 seconds).  If Initial delay is -2000 then the first slide will change at 2000ms (2 seconds).
pl: Czas w milisekundach po którym nastąpi przejście pierwszego slajdu. Wartość ta zostanie dodana do czasu opóźnienia tworząc początkowe opóźnienie. Na przykład jeżeli czas opóźnienia ustawiony jest na 4000 a opóźnienie początkowe wynosi 2000 to pierwszy slajd zmieni się po upływie 6000ms (6 sekund). Jeżeli opóźnienie początkowe wynosi -2000 to pierwszy slajd zmieni się po upływie 2000ms (2 sekund).

en: ClearType Background
pl: Tło ClearType

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Pause On Click
pl: Pauza po kliknięciu

en: Pause when the slide is clicked.
pl: Wstrzymaj kiedy slajd zostanie kliknięty.

en: Make the slide window height fit the largest slide
pl: Dopasuj wysokość okna slajdu do największego obrazka

en: End slideshow after last slide
pl: Zakończ pokaz slajdów po ostatnim slajdzie.
