Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Bottom
fa: پایین

en: Random
fa: تصادفی

en: Full
fa: کامل

en: Effect
fa: اثر

en: Speed
fa: سرعت
