Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Random
sk: Náhodný

en: Full
sk: Plný

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Effect
sk: Efekt

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: of
sk: z

en: Pause
sk: Pozastaviť
