Views Slideshow JCarousel Thumbs (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Full
ta: முழு

en: Effect
ta: விளைவு
