Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Field
be: Поле

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Line
be: Радок

en: Color
be: Колер

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
