Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Field
bg: Поле

en: Color
bg: Цвят

en: Right
bg: Дясно
