Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja
