Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Field
ca: Camp

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Line
ca: Línia

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Null
ca: Nul
