Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Color
cy: Lliw

en: Null
cy: Nwl
