Views Sparkline (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Type
de: Typ

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: Field
de: Feld

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Bar
de: Leiste

en: Line
de: Zeile

en: Color
de: Farbe

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Zero
de: Null
